Magazin Karijera
PRETRAGA
OBRAZOVANJE
STIPENDIJE NA FACEBOOK-U
VESTI
Naslov:
Konačna rang lista dobitnika učeničkih i studentskih stipendija
Datum:
17.03.2014
Izvor:
Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja objavilo je konačnu rang listu dobitnika učeničkih i studentskih stipendija za školsku 2013/14 godinu.

Potpisivanje ugovora  o stipendiji za izuzetno nadarene učenike i studente za školsku 2013/14 godinu obaviće se u prostorijama Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja, Zahumska 14, Beograd,  sprat 2, kancelarija 210, u vremenu od 9,30 do 15, 30 časova po sledećem rasporedu:

- Prirodno-matematičke nauke - 17. mart , ponedeljak
- Tehničko-tehnološke nauke – 18. mart, utorak
- Biološke i medicinske nauke – 19. mart, sreda
- Društveno-humanističke nauke - 20. marta, četvrtak
- Umetnost i učenici– 21. mart, petak 

A)  Studenti

Prirodno-matematičke nauke
1 Živić D Nenad PMF Niš 1 master
2 Delibašić Ž Danilo PMF Niš 1 master
3 Filipović N Nikola PMF Niš 1 master
4 Pešić S Marko PMF Niš 1 master
5 Kostadinov V Marko PMF Niš 1 master
6 Ivković Ivandekić M Goran PMF Novi Sad 3
7 Šošić M Miloš Matematički Beograd 1 master
8 Pavlović K Andrea PMF Novi Sad 4
9 Stevanović S Jelena Biološki Beograd 1 master
10 Dušan D Petrović Hemijski Beograd 1 master
11 Blesić I Andrija PMF Novi Sad 1 master
12 Jovančić S Vladan PMF Niš 1 master
13 Avramov S Miloš PMF Novi Sad 4
14 Jović G Jovana Geografski Beograd 3
15 Perović S Tijana Biološki Beograd 3
16 Dautović R Šejla Državni niverzitet Novi Pazar 3
17 Filipović D Iva Biološki Beograd 4
18 Mićić B Bojana Biološki Beograd 4
19 Mihajlović S Maja Matematički Beograd 1 master
20 Đorđević D Dušan PMF Niš 1 master
21 Obradov P Dragan   PMF Novi Sad 3
22 Čukić M Ana PMF Novi Sad 1master
23 Šolajić M Marjana Matematički Beograd 3
24 Dacić H Murat Matematički Beograd 4
25 Manojlović B Mladen Matematički Beograd 1 DAS
26 Šošić M Marko Matematički Beograd 1 dok.
27 Drino S Aleksej Biološki Beograd 4
28 Jović Z Milan PMF Novi Sad 3
29 Ličina Z Dragana PMF Novi Sad 3
30 Radić V Sonja PMF Kragujevac 4

Tehničko-tehnološke nauke
1 Čivović T Marija Elektrotehnički Beograd 3
2 Mandić V Miloš Tehnološko-metal. Beograd 4
3 Ilić N Pavle Elektrotehnički Beograd 3
4 Velimirović D Luka Elektrotehnički Beograd 3
5 Nešović R Katarina Tehnološko-metal. Beograd 3
6 Bartolović G Nemanja Elektronski Niš 3
7 Viličić A Filip Elektrotehnički Beograd 3
8 Klisić N Dunja FON Beograd 3
9 Krmar B Jelena Elektrotehnički Beograd 1 master
10 ČivovićT Magdalena FON Beograd 3
11 Ilić I Milica FON Beograd 3
12 Varga M Milan Arhitektonski Beograd 2 master
13 Jokić R Gala FTN Novi Sad 3
14 Jovin S Igor FTN Novi Sad 3
15 Topić J Vladimir Elektrotehnički Beograd 1 master
16 Mišić Ž Dimitrije Elektronski Niš 3
17 Erdeljan M Andrea FTN Novi Sad 3
18 Aleksić Z Snežana Tehnološo- metal. Beograd 3
19 Živanović S Petra Elektronski Niš 3
20 Slović V Petar Elektronski Niš 4
21 Čupeljić Z Svjetlana FON Beograd 3
22 Kažić D Vidak Elektrotehnički Beograd 4
23 Nedeljković V Đorđe Elektrotehnički Beograd 3
24 Đokić Z Marko Elektrotehnički Beograd 3
25 Vukajlović D Dragana Mašinstvo i građ. Kraljevo 1 master
26 Švenda G Vanja   FTN Novi Sad 3
27 Radovanović R Saša FTN Novi Sad 1 master
28 Bobić N Vladislava Elektrotehnički Beograd 4
29 Taranović D Aleksandar Elektrotehnički Beograd 3
30 Bukvić Đ Aleksandar Elektrotehnički Beograd 1 master
31 Ćirković R Mina FON Beograd 3
32 Pantović R Predrag Inženjerskih nauka Kragujevac 3
33 Nikolić J Nataša FON Beograd 4
34 Pavlović N Aleksandar Elektrotehnički Beograd 3
35 Jovičić M Aleksandar Elektrotehnički Beograd 1 master

Biološke i medicinske nauke
1 Prijović J Nebojša Medicinski Beograd 4
2 Preveden T Andrej Medicinski Novi Sad 5
3 Vukojičić Z Petar Medicinski Niš 5
4 Nikolić S Živan Medicinski Beograd 6
5 Nosek D Igor Medicinski Novi Sad 3
6 Ristić M Aleksa Farmaceutski Beograd 3
7 Josipović B Maša Medicinski Beograd 3
8 Živković B Igor Medicinski Niš 5
9 Mutavdžin S Slavica Medicinski Beograd 1 DAS
10 Sretenović S Milica Medicinski Niš 4
11 Stošić J Igor Farmaceutski Beograd 3
12 Janković G Sonja Medicinski NIš 3
13 Spasić M Marta Medicinski Niš 4
14 Banićević G Marija Farmaceutski Beograd 3
15 Vujović V Dušan Farmaceutski Beograd 3
16 Vidojević V Aleksandra Farmaceutski Beograd 4
17 Drašković M Maja Medicinski Beograd 5
18 Stević G Jovana Medicinski Beograd 4
19 Zeković T Milica Farmaceutski Beograd 1 DAS
20 Radeta N Ratko Medicinski Beograd 4
21 Marković S Danilo Medicinski Beograd 3
22 Miljković N Filip Medicinski Niš 5
23 Paunović M Nikola Farmaceutski Beograd 4
24 Stanković Z Nataša Medicinski Beograd 4
25 Grubač Z Željko Medicinski Beograd 5
26 Mijušković B Jelena Farmaceutski Beograd 5
27 Radivojević A Đorđe Farmaceutski Beograd 4
28 Stojković J Nevena Farmaceutski Beograd 5
29 Ugarković T Nikola Medicinski Novi Sad 3
30 Jevtović Đ Jelena Medicinski Niš 5
31 Oluić N Jelena Farmaceutski Beograd 4
32 Jovanović M Ivana Medicinski Beograd 3
33 Vušurović N Nikola Farmaceutski Beograd 5
34 Vidosavljević Z Marija Farmaceutski Beograd 4
35 Radovanović D Maša Medicinski Beograd 5

Društveno-humanističke nauke
1 Ivanović B Aleksandra Filološki Beograd 3
2 Ristić R Nevena Filozofski Niš 3
3 Obradović G Filip Ekonomski Beograd 3
4 Jovanović M Milica Univerzitet Beograd 1 DAS
5 Čanaglić D Staša Filozofski Novi Sad 3
6 Miladinović G Adrijana Filološki Beograd 3
7 Anđelković Lj Luka Pravni Niš 3
8 Mamić G Uroš FPN Beograd 3
9 Milovanović Z Ilija Filozofski Novi Sad 2 master
10 Stojanović J Đorđe Filozofski Niš 4
11 Begović D Dunja Filozofski Beograd 4
12 Filipović D Nenad Filozofski Beograd 1 DAS
13 Trifunjagić D Danica Filozofski Novi Sad 3
14 Zorić N Jovana Filozofski Novi Sad 1 master
15 Vasilić Z Marko Ekonomski Beograd 3
16 Momirov B Tamara Pravni Beograd 1 master
17 Stojanović B Nikola FPN Beograd 3
18 Šoškić Z Anđela Filozofski Beograd 4
19 Kalebić D Sanda Filozofski Beograd 3
20 Tucović M Bojana FPN Beograd 3
21 Bokić N Marija Ekonomski Beograd 1 master
22 Nikolić D Tamara Filološki Beograd 4
23 Ranković R Branko Filozofski Novi Sad 3
24 Plaović A Irena Filološki Beograd 3
25 Pavlović G Sanja Filozofski Novi Sad 4
26 Todić D Bojana Filološki Beograd 3
27 Mišović D Andrijana Pravni Beograd 1 DAS
28 Petrović B Aleksandar Filozofski Niš 1 master
29 Stepanović D Marija Filozofski Niš 1 master
30 Karić R Tijana Filozofski Beograd 1 DAS
31 Kovač J Aniko Filozofski Novi Sad 1 master
32 Mijajlović S Miloš Filološki Beograd 3
33 Bukumira M Jovan Filološki Beograd 3
34 Trajković Z Tamara Filološki Beograd 3
35 Svirčev D Mina Filološki Beograd 3

Umetnost
1 Filipović Z Pavle MŠ,Josip Slavenski, Beograd 4
2 Mirković D Aleksa SMŠ,Kosta Manojlović, Zemun 2
3 Ćurčić M Mina SMŠ,Stevan Mokranjac, Kraljevo 3
4 Kapor A Ema SMŠ ,Stanković, Beograd 2
5 Dudaš S Sebastian MŠ ,Isidor Bajić, Zernjanin 2
6 Ćirić S Doroteja MŠ,Josif Marinković Zrenjanin 2
7 Stanković S Katarina FMU Beograd 3
8 Marković D Ivan Akademija umetnosti Novi Sad 3
9 Ivović M Nenad FMU Beograd 1 master
10 Majorović D Jelena FPU   Beograd 3
11 Bogunović M Milana FPU   Beograd 3
12 Stepanović Z Katarina FPU   Beograd 3
13 Vasiljević P Aleksandra FPU   Beograd 3
14 Burić S Antonije FLU Beograd 2 master
15 Žderić D Tamara FLU Beograd 1 master
16 Mitrović J Aleksandar FLU Beograd 2 master
17 Belošević M Vasilisa FLU Beograd 3
18 Punoševac M Antanasije FLU Beograd 1 master
19 Rakidžić J Mina FLU Beograd 1 master
20 Jovanović Ž Marija FLU Beograd 1 DAS
21 Petrović T Jelena FLU Beograd 2 DAS
22 Zečević G Marina FLU Beograd 1 master
23 Obradović R Ognjen FDU Beograd 3
24 Vuković M Sanja FLU Beograd 1 master
25 Jovanović V Aleksandra - FLU Beograd 1 master
26 Radivojević M Mihajlo FMU Beograd 1 DAS
27 Marinković V Igor FU   Kragujevac 1 master
28 Ilić V Jelena FMU Beograd 3
29 Jovanović V Jovana FMU Beograd 1 master
30 Božović E Ana FPU   Beograd 3

Učenici
1 Sinobad S Sonja Gimnazija Beograd 3
2 Ninković M Darko Gimnazija Beograd 4
3 Petrović N Miloš Gimnazija Beograd 4
4 Alimpić A Milan Matematička gimnazija Beograd 3
5 Konstantinov B Aleksa Matematička gimnazija Beograd 2
6 Gligorovski B Vojislav Matematička gimnazija Beograd 4
7 Kutlešić D Dubravka Matematička gimnazija Beograd 2
8 Sadovek P Nikola Gimnazija Beograd 2
9 Manić M Luka Medicinska Beograd 4
10 Marković Ž Srđan Matematička gimnazija Beograd 2
11 Gajić Z Andrija Gimnazija Kruševac 4
12 Ilić T Andrej Matematička gimnazija Beograd 3
13 Novičić D Dušan Gimnazija Beograd 2
14 Jovanović D Jovan Gimnazija Beograd 3
15 Damnjanović G Ivan Gimnazija Niš 3
16 Pepić V Selena Gimnazija Novi Sad 3
17 Ivanović M Đorđe Gimnazija Čačak 4
18 Petrović I Ivana Gimnazija Novi Sad 4
19 Živojinović M Olivera Gimnazija Mladenovac 4
20 Vuković M Petar Matematička gimnazija Beograd 2
21 Đukanović D Nina Gimnazija Zrenjanin 4
22 Selaković G Miloš Gimnazija Užice 3
23 Kuveljić A Todor Prva ekonomska Beograd 3
24 Milošević B Jelena Gimnazija Vranje 3
25 Jovanović M Miljana Matematička gimnazija Beograd 4
26 Nedić A Ivan Gimnazija Vrbas 4
27 Bajler V Nikola Gimnazija Beograd 4
28 Đurđević S Aleksa Gimnazija Novi Sad 2
29 Milovanović D Marta Gimnazija Beograd 4
30 Stepanović N Jovan Gimnazija Niš 3
31 Perić M Lazar Matematička gimnazija Beograd 4
32 Cvetković M Anđelija Gimnazija Beograd 3
33 Đorđević M Irena Gimnazija Niš 3
34 Arsović N Aleksandar Gimnazija Beograd 4
35 Divnić T Nemanja Gimnazija Varvarin 2
36 Milojević D Aleksandra Ekonomsko-trgovinska Kruševac 2
37 Žeželj I Milica Matematička gimnazija Beograd 4
38 Jovanović M Maša Gimnazija Niš 3
39 Mandić V Nikola Gimnazija Kragujevac 2
40 Đorđević I Anđelija Gimnazija Niš  
41 Zarić Z Nikola Gimnazija Čačak 3
42 Stepanov R Maja Gimnazija Novi Sad 3
43 Cakić S Milica Gimnazija Požarevac 4
44 Bošković N Filip Gimnazija Zemun 4
45 Ćulibrk S Milica Gimnazija Novi Sad 2
46 Zakić D Tamara Gimnazija
Ocena: 
Vaša ocena: 
   
  • Pošalji prijatelju
  • Del.icio.us
  • Digg
  • My Web
  • Facebook
  • MySpace
  • Newsvine
  • Google

Učitavanje ...
LoadingImage